Online investičná konferencia 2021 – čo sme pre vás pripravili tento rok?

Už sme si mohli zvyknúť, že prezenčné konferencie, semináre a podobné udalosti sa odohrávajú v online priestore, ktorý ponúka nespočetné možnosti stretnutia a vzdelávania sa a to všetko z pohodlia domova.

Broker XTB práve touto cestou uskutočňuje Online investičnú konferenciu 2021, ktorá sa bude konať už koncom tohto mesiaca. Hlavnou témou celej konferencie je hľadanie výnosu v neľahkom prostredí, ktoré aktuálne prežívame na trhoch a ktoré nás čaká.

Záujemcovia sa môžu tešiť na panelové diskusie a niekoľko prednášok, v rámci ktorých rozoberieme príležitosti a riziká investovania v Číne, ale aj v ďalších krajinách mimo USA a Európy. Zameriame sa na riziko inflácie, ktoré je veľkým strašiakom (nielen) na rok 2022 a nebude chýbať ani všeobecný trhový výhľad na rok 2022.

Program bude pozostávať zo 6 prednášok a 2 panelových diskusií tých najlepších investorov, traderov, ale aj analytikov so zameraním na makroekonómiu, ako napríklad Dominik Stroukal, Jindřich Pokora, Ondřej Klečka a iní. Na konferencii si budete môcť vypočuť aj osobnosti XTB, ako Vladimír Holovka, Tomáš Vranka, alebo externý poradca spoločnosti, Jaroslav Brychta.

Pripravte sa na ďalší rok s nami!

Detaily konferencie

KEDY: sobota, 20. 11. 2021 v čase od 10:00
KDE: YouTube kanál spoločnosti XTB
VSTUP: prístup na živé vysielanie získate zdarma
Prihlásite sa na adrese: https://go.xtb.com/visit/?bta=42381&nci=18330

Investičné noviny - investicne.sk. info@investicne.sk
Zdieľať