5 najlepších článkov mesiaca marec!

0

sxc.hu

1. Najväčšiemu záujmu našich čitateľov sa v mesiaci marec tešila prvá časť príspevku Dušana Hrušku s názvom Sa zobuď, štát ťa už nenakŕmi! Článok hovorí o tom, že je na čase dať si budíček a začať tvoriť vlastné (a hlavne skutočné) bohatstvo.

Čítať: Sa zobuď, štát ťa už nenakŕmi!

 

2. eminem reklamaŠtyri najdrahšie televízne reklamy sveta sme našim čitateľom spolu s videonáhľadom predstavili 3. marca. Z reklám, na ktorých sa veru nešetrilo, si určite každý vyberie tú svoju.

Video: 4 najdrahšie televízne reklamy na svete!

 

3. hladanie hluzoviek Poďme ďalej. Mimoriadnej obľube sa tešil aj zoznam desiatich najdrahších potravín sveta, v ktorom ste sa mohli zoznámiť s najdrahším čajom, melónom či tuniakom. Ale varujeme vás! Pri prezeraní tohto rebríčka sa radšej usaďte, pretože nad niektorými cenami sa vám môže zakrútiť hlava!

Čítať: 10 najdrahších potravín sveta

 

Ivo Toman

4. Na štvrtú priečku sa usadil náš čerstvo pridaný rozhovor s motivačným rečníkom Ivom Tomanom.

Vyhľadávaný školiteľ podnikateľov nám odpovedal na otázky ako čo považuje za svoju najlepšiu investíciu či aké prísady sú potrebné k dosiahnutiu úspechu.

Čítať: Ivo Toman: Školím aj miliardárov!

 

lev5. Piatym najobľúbenejším článkom posledných 30 dní sa stal zoznam desiatich vlastností, ktoré by nemali chýbať dokonalému lídrovi.

Čítať: 10 vlastností dokonalých lídrov

 

investicne.sk
Vypracovala redakcia Investičných Novín - investicne.sk. info@investicne.sk
Zdieľať