Kto vlastne ten Brian Tracy je?

0
Brian Tracy

Naši čitatelia si už zrejme všimli, že na sociálnych sieťach často citujeme autora Briana Tracyho.  Za menom, ktorého iniciály často vidieť za svetoznámymi výrokmi, stojí motivačný rečník a biznismen.

K dnešku Brian poskytol konzultácie pre viac ako 1000 firiem a celkovo oslovil cez 5 miliónov ľudí. Jeho viac ako 45 kníh boli preložené do desiatok jazykov.

Ešte predtým, než Brian založil spoločnosť Brian Tracy International, ktorá sa venuje rozvoju jednotlivcov a organizácií, sa venoval predaju, marketingu, či investíciám do nehnuteľností. Vo všetkých týchto oblastiach dosiahol nemalý úspech a zarobil množstvo peňazí.

Napriek tomu to Tracy v začiatkoch nemal vôbec ľahké.  Ako mladý nepoznal slovo luxus či blahobyt. Jeho rodina mala finančné problémy a Brian počas dospievania vykonával náročnú fyzickú prácu. Nedokončil strednú školu, no ani to mu nebránilo v tom, aby sa z neho stal úspešný človek. Otázka, prečo sú niektorí ľudia úspešnejší než ostatní, mu nakoniec zmenila život. Neskôr dohnal zameškanú školu a dosiahol titul MBA a stal sa z neho úspešný obchodník.

Mnohí ho opisujú ako nadčasového trénera, ktorého motivačné techniky nakopli tisíce ľudí. Osobnostný rozvoj a Brian Tracy sú už synonymá. Popri motivačných knihách či publikáciach v oblasti time-manažmentu nahral viac ako 500 audio a videoprogramov. O osobnostnom rozvoji prednášal ľudom z IBM, Hewlett Packard či PepsiCo.

V našom kníhkupectve vám od Briana Tracyho ponúkame niekoľko titulov, ako kniha Žiadne výhovorky alebo Pobozkajte žabu.

investicne.sk
Vypracovala redakcia Investičných Novín - investicne.sk. info@investicne.sk
Zdieľať